Temizleme Jeli

Temizleme Jeli

Neden Pure Ocean Temizleme Jeli Kullanmalıyım?

Yıpranmış, kurumuş ve makyajlı cildinizin sabah akşam düzenli olarak temizlenmesi gerekir. Makyajlı olup temizleme yapılmayan ciltlerde siyah nokta yoğunlaşır ve sivilce oluşur. Cilt temizliği yapılırken cildin gereğinden fazla arıtılması cildin kurumasına veya yeniden yağlanmasına neden olur.  Pure Ocean temizleme jeli, cildinizin kurumasını engelleyerek nem depolama özelliğine sahiptir. Yağlanmayı kontrol eder. Makyajınızı tek adımda temizleyebilirsiniz.

Bir Temizleme Jelinden Farklı Ne Özelliği vardır?

Cildinizdeki sivilce ve akneleri tedavisine yardımcı olur.

Gözeneklerin genişlemesi engeller.

Ciltte oluşabilecek sivilce izlerini giderme özelliğine sahiptir.

ALKOL ve PARABEN İÇERMEZ

İÇİNDEKİ BİYOTEKNOLOJİK BİTKİSEL AKTİF ÖZLER;

NOBILETIN; Cilt yüzeyindeki leke oluşumuna neden olan melanin sentezini inhibe ederek, cilt tabakası üzerindeki lekeleri ortadan kaldırır.

ALOE VERA ( SARI SABIR OTU ); Yapısında yüksek oranda su ve zengin mineraller içerir. Cildi yumuşatma özelliği vardır. Cilde rahatlama hissi verir ve nemlendirir.

YAKI OTU; Akne oluşumuna neden olan etkenleri yok eder. Serbest radikallere karşı korur.

ALTINBAŞAK OTU; Kolajenler üzerinde sıkılaştırıcı etkisi vardır. Serbest radikalleri süpürücü etkisi vardır.  Kırışıklık oluşumunu engeller cilde nem verir

KULLANIM: Nemlendirilmiş yüz ve boyun bölgesine sürün. Dairesel hareketlerle masaj yaparak köpürtün. Ilık suyla durulayın. Daha iyi bir sonuç için kullanım sonrası tonik ve nemlendirici uygulayınız.

Satın Al
2018-08-13T09:32:58+00:00