Saç Maskesi

Saç Maskesi

Sheida Professional Active Shine Saç maskesi İçeriğindeki aktifler sayesinde saçlarınızda koruyucu bir kalkan oluşturarak saçın dış etkilere maruz kalmasıyla meydana gelen yıpranmayı önleyerek içerisindeki aktifler sayesinde saçınızı besleyecektir..

Active Shine Saç kremi İçeriğindeki Buğday proteinleri sayesinde en kuru ve sert saçları bile temizlerken yumuşatıcı içeriği ile saçlara ipeksi görünümünü ve yumuşaklığını geri kazandıracaktır. Buğday gluteni sayesinde saçlarınızı doğal bir nemlendirerek besleyecektir.

Saç bakım maskemiz, ıslak saça kayganlık, kuru saça kolay taranma imkanı sunuyor, saçın elektriklenmesini önlerken saça kaybettiği parlaklığı geri kazandırıyor.

İçindeki aktifler;

Wheat Proteins (Buğday proteinleri): İçeriğinde bulunan protein ve vitaminlerin sayesinde saçlarınızı dış etkenler sonucunda oluşan olumsuz görünümünü gidermektedir. Aynı zamanda içeriğindeki aktifler sebebi ile saçınızı besler, canlı ve parlak bir görünüm kazandırır.

Wheat glüten (Buğday gluteni): Yapısında bulunan proteinler, karbonhidratlar (mukopolisakkaritler dahil), vitaminler (B1, B2, B3, B6, C, folik asit) ve mineraller saçınızı besleyerek  yenilemektedir. Yüksek oranda zengin mineral içeriği sayesinde saçınızı yumuşatır, serinletir ve nemlendirir.

NASIL UYGULANIR?

Sheida Professional Active Shine Saç Kremi: Suyun sıcaklığını dilediğiniz ayara getirin. Bir miktar Active Shine saç kremini saçınızın uçlarına 1 dakika masaj yaparak uygulayın daha sonra saçınızın tamamına uygulama yaptıktan sonra ılık su ile durulayınız.

PARABEN İÇERMEZ

Satın Al
2018-08-13T11:15:30+00:00