Saç Kremi

Saç Kremi

Sheida Professional Active Shine Saç Kremi İçeriğindeki aktifler sayesinde saçlarınızda koruyucu bir kalkan oluşturarak saçın dış etkilere maruz kalmasıyla meydana gelen yıpranmayı önleyerek içerisindeki aktifler sayesinde saçınızı besleyecektir..

Active Shine Saç kremi İçeriğindeki argan yağı sayesinde en kuru ve sert saçları bile temizlerken yumuşatıcı içeriği ile saçlara ipeksi görünümünü ve yumuşaklığını geri kazandıracaktır. Aloe Barbadansis yaprak suyu sayesinde saçlarınızı doğal bir nemlendirerek besleyecektir.

Saç bakım kremimiz, ıslak saça kayganlık, kuru saça kolay taranma imkanı sunuyor, saçın elektriklenmesini önlerken saça kaybettiği parlaklığı geri kazandırıyor.

İçindeki aktifler;

Chamomilla recutita Flower Juice (Papatya Çiçeği Suyu): Saçınızın köklerinde içeriğindeki aktiflern etkisi ile rahatlamaya sebeb olur. Aynı zaman da saç uçlarınızdan saç köklerinize kadar besleyici ve yumuşatıcı etkisi saçlarınızı  rahatlatır.

Aloe barbadensis Leaf Juice (Aloe barbadensis ekstresi): Yapısında bulunan proteinler, karbonhidratlar (mukopolisakkaritler dahil), vitaminler (B1, B2, B3, B6, C, folik asit) ve mineraller saçlarınızı  iyileştirmekte ve yenilemektedir. Yüksek oranda su ve zengin mineral içeriği sayesinde saçlarınızı yumuşatır, serinletir ve nemlendirir.

NASIL UYGULANIR?

Sheida Professional Active Shine Saç Kremi: Suyun sıcaklığını dilediğiniz ayara getirin. Bir miktar Active Shine saç kremini saçınızın uçlarına 1 dakika masaj yaparak uygulayın daha sonra saçınızın tamamına uygulama yaptıktan sonra ılık su ile durulayınız.

PARABEN İÇERMEZ

Satın Al
2018-08-13T11:18:34+00:00