Ribose – Yenileyici Vücut Kremi

Ribose – Yenileyici Vücut Kremi

Sheida Professional yenileyici vücut kremi kırışıklık önleyici, yaşlanma karşıtı ve doğal hücre yenileyici-enerji arttırıcı özellikleriyle ön plana çıkarak cildinizin ihtiyacı olan kompleks bakımı yapan bir kremdir. İçerisinde bulunan ribose, E ve C vitaminleri sayesinde yıllar içerinde cildinizde oluşan  deformasyonların, sarkma ve kırışıkların önlenmesinde size destek sağlar. Beslenen cildin ATP aktivitesi ve dolayısıyla hücre yenilenme kapasitesi artar. Böylece kısa sürede  daha genç ve sağlıkla parlayan bir cilde sahip olursunuz.

Yenileyici vücut kremi kırışıklık önleyici, yaşlanmayı önleyici ve doğal hücre enerjisi artırıcı özellikleriyle ön plana çıkan çok fonksiyonlu bir bakım sağlar. Aktif maddesi Ribose yani riboz şekeri, tercihen mısır tohumlarından biyoteknoloji ile elde edilir. İlerleyen yaşla birlikte ATP sentezi düşer ve yaşlanma belirtileri ortaya çıkmaya başlar. Stresli koşullarda hücrenin enerji ihtiyacı geri dönüşüm kapasitesinden daha büyük olduğu için ATP sentezi azalır.

Yenileyici vücut kremi aktif maddesi Ribose ise ATP yapısının temel yapı taşıdır. Cilde Ribose takviyesi yapmak, hücrenin enerji depolarını tekrar doldurulması ve hücre fonksiyonlarının artırılması için yeni ATP sentezini uyarır. Oksijen tüketimini artırarak hücre işleyişini geliştirir ve dermis bileşen sentezini artırır. İçeriğindeki bitkisel özler sayesinde cildinize ekstra bakım sağlar.

İçindeki aktifler;

Zeytin yaprağı ekstresi: İçeriğindeki oleuropein gibi antioksidan moleküller sayesinde cildinizin genç ve kırışıksız kalmasına yardımcı olur. Cildin sıkılaşmasına ve esneklik kazanmasına yardımcı olur. Ayrıca cildin nem dengesinde önemli rol oynar.

Ribose :Yaşlanma ve kırışıklıklara karşı hücrelerin yenilenmesinde etkili aktiftir.

Vitamin E: Cildin beslenmesine ve yenilenmesine destek olur, hasar görmüş ciltlerin onarılmasına yardımcı olur.

Vitamin C: içeriği sayesinde kolajen sentezini arttırarak, cildin yaşlanmasını geciktirmeye yardımcı olur. Antioksidan özelliği sayesinde cilt için zararlı olan serbest radikaller ile savaşır.

Butyrspermum Parkii (Shea) Butter: Cildin ihtiyacı olan vitaminleri bünyesinde bulundurur. Günlük nem ihtiyacının karşılanmasına yardımcı olur ve ciltte koruyucu bir tabaka oluşturarak cildin nem dengesini sağlar.

Tatlı badem yağı: Cildin nemlenmesine yardımcı olur, ciltlerdeki tahrişi giderir ve iltihabı alır. Kuru ciltlerin nemlenmesine yardımcı olur, daha yumuşak ve pürüzsüz ciltler sağlar.

PARABEN İÇERMEZ.

NASIL UYGULANIR?

Sheida Professional Active Care Body Cream cildinizdeki ihtiyacınız olan  bölgeye düzenli kullandığınızda cildinizin ihtiyacı olan nemi geri kazandığını göreceksiniz.

2018-08-14T09:45:24+00:00