Propolis – Yenileyici Vücut Kremi

Propolis – Yenileyici Vücut Kremi

Sheida Professional Yenileyici vücut kremi kırışıklık önleyici, yaşlanma karşıtı ve doğal hücre yenileyici-enerji arttırıcı özellikleriyle ön plana çıkarak cildinizin ihtiyacı olan kompleks bakımı yapan bir kremdir. İçerisinde bulunan  E ve C vitaminleri sayesinde yıllar içerisinde cildinizde oluşan  deformasyonların, sarkma ve kırışıkların önlenmesinde size destek sağlar. Beslenen cildin ATP aktivitesi ve dolayısıyla hücre yenilenme kapasitesi artar. Böylece kısa sürede  daha genç ve sağlıkla parlayan bir cilde sahip olursunuz.

Yenileyici vücut kremi kırışıklık önleyici, yaşlanmayı önleyici ve doğal hücre enerjisi artırıcı özellikleriyle ön plana çıkan çok fonksiyonlu bir bakım sağlar. Aktif içerik olarak kullanılan propolis, cilt dengesini sağlamakla beraber cildin beslenmesini sağlar. Ciltte oluşabilecek zararlı oluşumları engelleyerek cildin normal nem dengesini sağlamakta yardımcı olur.

İçindeki aktifler:

Propolis ekstresi: Hasar görmüş ciltlerin rejenerasyonunda önemli rol oynar. Aktif içerik olarak kullanılan propolis, cilt dengesini sağlamakla beraber cildin beslenmesini sağlar. Ciltte oluşabilecek zararlı oluşumları engelleyerek cildin normal nem dengesini sağlamakta yardımcı olur. İçerdiği flavonoid molekül grupları sayesinde serbest radikaller ile mücadelede yardımcıdır.

Vitamin E: Cildin beslenmesine ve yenilenmesine destek olur, hasar görmüş ciltlerin onarılmasına yardımcı olur.

Vitamin C: Kolajen sentezini arttırarak, cildin yaşlanmasını geciktirmeye yardımcı olur. Antioksidan özelliği sayesinde cilt için zararlı olan serbest radikaller ile savaşır.

Butyrspermum Parkii (Shea) Butter: Cildin ihtiyacı olan vitaminleri bünyesinde bulundurur. Günlük nem ihtiyacının karşılanmasına yardımcı olur ve ciltte koruyucu bir tabaka oluşturarak cildin nem dengesini sağlar.

Tatlı badem yağı: Cildin nemlenmesine yardımcı olur, ciltlerdeki tahrişi giderir ve iltihabı alır. Kuru ciltlerin nemlenmesine yardımcı olur, daha yumuşak ve pürüzsüz ciltler sağlar.

PARABEN İÇERMEZ.

NASIL UYGULANIR?

Sheida Professional Active Care Body Cream cildinizdeki ihtiyacınız olan  bölgeye düzenli kullandığınızda cildinizin ihtiyacı olan nemi geri kazandığını göreceksiniz.

2018-08-14T09:49:00+00:00