Normal Saçlar İçin Şampuan

Normal Saçlar İçin Şampuan

Normal saç tipinin en büyük özelliği kalın ve yoğun olmasıdır. Normal saç tipleri yıkandığı zaman güzel bir parlaklığa kavuşur.

İçeriğindeki Bitkisel Aktifler;

Ihlamur çiçeği: Saçları temizler. İçeriğindeki B ve C vitaminleri sayesinde saçları besler ve sağlıklı bir şekilde uzamasına yardımcı olur.

Elma: Saça parlaklık ve canlılık verir. Polifenol, elma içinde bulunan ve seyrelen bölgelerde saç çıkmasına yardımcı olan procyanidin B-2 adlı antioksidanın bağlı olduğu antioksidan gurubuna verilen isimdir. Özellikle olgunlaşmamış elmalarda yoğun olan Procyanidin B-2 yeni saç büyümesini teşvik eder. Antioksidan bakımından zengin elma, hücre yenilenmesine katkıda bulunurken hücreleri tahribata karşı da korur.

Amla Yağı : (Phyllanthus Emblica)

Hint kültüründe en şifalı bitki olarak kabul edilen Bektaşi üzümü çekirdeklerinden elde edilen Amla yağı, saç derisine nüfüz ederek saç dökülmesini önler, saçların sağlıklı olmasını sağlar ve büyümeyi teşvik eder, saç köklerinin ihtiyacı olan kan teminini normalize ederek saçları güçlendirir ve saç köklerinin beslenmesini sağlar. Amla yağının saç beyazlamasını geciktirici özelliği de bilinmektedir.

Satın Al
2018-08-13T11:01:07+00:00