Nemlendirici Krem – Normal Ve Karma Ciltler İçin

Yaşlanma Karşıtı Yoğun Nemlendirici Gece ve Gündüz Kremi

SHEIDA PROFESSIONAL

DEEP MOISTURISING DAY AND NIGHT CREAM

Sheida Professional Deep Moisturising Day And Night Cream kırışıklık önleyici, yaşlanma karşıtı ve doğal hücre yenileyici-enerji arttırıcı özellikleriyle ön plana çıkarak cildinizin ihtiyacı olan kompleks bakımı yapan bir kremdir. İçerisinde bulunan ribose, sodium hyaluronate ve E vitamini sayesinde yıllar içerinde cildinizde oluşan  deformasyonların, sarkma ve kırışıkların önlenmesinde size destek sağlarBöylece kısa sürede  daha genç ve sağlıkla parlayan bir cilde sahip olursunuz.

Deep Moisturising Day And Night Cream formülündeki hücreleri yenileyici aktifler sayesinde ciltteki yıpranmayı ve kurumayı derinlemesine nufüs ederek anında nemlendirip, canlandırır. Hücre yenilenmesini hızlandıran organik yağlar ile cildin yapılanmasına destek olarak cildi onarır. İçeriğindeki Vitis vinifera Seed Oil (üzüm çekirdeği yağı) ile cildi kuruluk hissinden kurtararak nemlendirir. Camellia sinensis ekstresi sayesinde cildin elastikiyetini arttırarak yaşlanma belirtilerini geciktirir.

İÇİNDEKİ BİYOTEKNOLOJİK BİTKİSEL AKTİFLER;

Ribose :Yaşlanma ve kırışıklıklara karşı hücrelerin yenilenmesinde etkili aktiftir.E vitamini: Cildin beslenmesine ve yenilenmesine destek olur, hasar görmüş ciltlerin onarılmasına yardımcı olur.

Sodıum Hyaluronate (Hyaluranic Acid): Cildinizin genç ve kırışıksız kalmasıa yardımcı olur. Ayrıca cildin nem dengesinde önemli rol oynar.

Butyrspermum Parkii (Shea) Butter: Cildin ihtiyacı olan vitaminleri bünyesinde bulundurur. Günlük nem ihtiyacının karşılanmasına yardımcı olur ve ciltte koruyucu bir tabaka oluşturarak cildin nem dengesini sağlar.

Vitis vinifera Seed Oil: Cildin nemlenmesine  ve yenilenmesine yardımcı olur.

Camellia sinensis leaf  Extract: İçeriğinde bulunan antioksidan ve anti inflamatuar özellikleri sayesinde yaşlanmaya bağlı olarak ciltte oluşan kırışıklık ve sarkmalara karşı iyi gelmektedir. UV ışınları bloke ederek koruma sağlar. Cildin elastikiyetini arttırarak yaşlanma belirtilerini geciktirir ve daha canlı bir cilt yapısı sağlar.

Nasil Uygulanır?Temizlenmiş ve tonik uygulanmış yüz ve boyun bölgesine uygulayınız.

KORUYUCU İÇERMEZ

Satın Al
2018-08-03T12:52:52+00:00