Nemlendirici Krem – Kuru Ve Hassas Ciltler İçin

Yaşlanma Karşıtı Yoğun Nemlendirici Gece ve Gündüz Kremi

SHEIDA PROFESSIONAL

DEEP COOLING MOISTURISING DAY AND NIGHT CREAM

Sheida Professional Deep Cooling Moisturising Day And Night Cream kırışıklık önleyici, yaşlanma karşıtı ve doğal hücre yenileyici-enerji arttırıcı özellikleriyle ön plana çıkarak cildinizin ihtiyacı olan kompleks bakımı yapan bir kremdir. İçerisinde bulunan ribose ve E vitamini sayesinde yıllar içerinde cildinizde oluşan  deformasyonların, sarkma ve kırışıkların önlenmesinde size destek sağlar. Böylece kısa sürede  daha genç ve sağlıkla parlayan bir cilde sahip olursunuz.

Deep Cooling Moisturising Day And Night Cream zenginleştirilmiş bitkisel formülü cildi besler ve dış etkenlere karşı korur. Besleyici yapıya sahip formülü derinlemesine nemlendirici etkisiyle anında rahatlama sağlar. Yatıştırıcı, koruyucu ve yapılandırıcı özelliğe sahip bilimsel çalışmaların sonucunda üretilmiş formülü ile cildinizi yoğun ve kalıcı bir şekilde nemlendirir. Hızlı emilen dokusu ile pratik bir kullanım sunar.

İÇİNDEKİ BİYOTEKNOLOJİK BİTKİSEL AKTİFLER;

Ribose :Yaşlanma ve kırışıklıklara karşı hücrelerin yenilenmesinde etkili aktiftir.

E vitamini (tocopherol):  Cildin beslenmesine ve yenilenmesine destek olur, hasar görmüş ciltlerin onarılmasına yardımcı olur.

Camellia sinensis leaf Extract: İçeriğinde bulunan antioksidan ve anti inflamatuar özellikleri sayesinde yaşlanmaya bağlı olarak ciltte oluşan kırışıklık ve sarkmalara karşı iyi gelmektedir. UV ışınları bloke ederek koruma sağlar. Cildin elastikiyetini arttırarak yaşlanma belirtilerini geciktirir ve daha canlı bir cilt yapısı sağlar.

Tilia cordata Extract: Flavonoidlerce zengin içeriği sayesinde ciltte irritasyonu engeller. Hassas ciltlerde yumuşatıcı ve yatıştırıcı etkisiyle alerjik reaksiyonların önlenmesine yardımcı olur ve cildi nemlendirir.

Malus domestica fruit Extract: Kollajen bakımından zengin içeriği sayesinde cildin genç ve pürüssüz bir görünüm kazanmasını sağlar. Cildi nemlendirir ve cilde parlaklık kazandırır.

Chamomilla recutita Extract: İçeriğindeki çok sayıda vitamin ve mineral sayesinde cilde canlılık ve tazelik kazandırır. Yaşlanma etkilerini yavaşlatır. Cilde parlaklık verir ve doğal nem dengesini geri kazandırır.

KORUYUCU İÇERMEZ

Nasil Uygulanır?Temizlenmiş ve tonik uygulanmış yüz ve boyun bölgesine uygulayınız.

Satın Al
2018-08-08T10:21:55+00:00