Loose Minarel Powder

Loose Minarel Powder

Makyajınızın sabitlenmesi için kesinlikle gerekli

LOOSE FACE POWDER (TOZ YÜZ PUDRASI)

Mineral toz pudra içeren yenilikçi formülü sayesinde, bu çok ince ve neredeyse fark edilemez toz pudra, yüzünüzü kurutmadan ve gözenekleri tıkamadan aydınlatırken cildiniz uzun süre yumuşak ve nemli kalır. Makyajınızın sabitlenmesi için kesinlikle gerekli olan bu ürün, küçük kusurları en aza indirerek cildinizi pürüzsüzleştirir.

LOOSE FACE POWDERToz pudra presleme ya da ısıtma gibi üretim işlemlerine maruz kalmadığı için pudra ve renk pigmentleri özelliklerini değiştirmeden korur. Yoğun, ışıltılı ve ton açısından zengin bir renge sahip olan bu pudra pürüzsüz, doğal, hassas, yumuşak ve kullanımı konforludur. Mikronize zerrecikler yüzünüzün doğal ve şeffaf bir renk elde etmesini sağlar. Cildinize parlak, pürüzsüz, ışıltılı ve kusursuz bir görünüm verir.

KİMLER KULLANABİLİR: Tüm cilt tipleri için uygun olan  LOOSE FACE POWDER  aynı zamanda yağlı ve pürüzlü ciltler için de idealdir.

ÖZEL TEKNİK AMBALAJ: Yenilikçi ve kullanışlı ambalajı olan LOOSE FACE POWDER mini bir fırçaya sahip olup hızlı ve kolay bir biçimde uygulanabilir. Doğru miktarda ürün alan bir fırçaya ve ürünün dökülmesini engelleyen açılıp kapanabilen bir kapağa sahiptir. LOOSE FACE POWDER  aynı zamanda gün boyunca küçük rötuşlar için de kullanılabilir ve bir el çantasında kolayca taşınabilir.

MÜKEMMEL BİR UYGULAMA İÇİN İPUÇLARI:

Makyajınızın ilk uygulandığı andaki hoş ve taze performansını uzun süre taşıyabileceğiniz dayanıklı bir makyaj için,

Önce cildinizin renk tonuna uygun fondöten ya da sıkıştırılmış pudra kullanarak yüzünüzde ve boynunuzda bir baz oluşturmanızı ve ardından fırça yardımı ile yüzünüzün orta kısmından dış yanlara doğru hafif dairesel hareketlerle EXOTIC KOHL ürününü uygulamanızı öneriyoruz.

Aynı zamanda elmacık kemiklerini, şakakları, çeneyi ve burnu belirginleştirmek ve oval yüz biçimini şekillendirmek için allık olarak ya da tüm yüzünüzde ve vücudunuzda ışıl ışıl bir etki yaratmak amacıyla da kullanılabilir.

Satın Al
2018-07-15T20:53:47+00:00