Loose Eye Shadow

DIAMOND DUST Loose Eye Shadow

Yenilikçi formüle sahip toz far!

DIAMOND DUST, yenilikçi formüle sahip toz göz farıdır. Cildi kurutmayan nemlendirici ve koruyucu mineral pudra içerir. Toz ürün, presleme ya da ısıtma gibi üretim işlemlerine maruz kalmadığı için, yüksek orandaki sedef ve pigmentlerin özelliklerini değiştirmeden korur. Bu neredeyse fark edilemez, yumuşak ve kullanımı kolay göz farı, emilme riskini ortadan kaldırarak cilde mükemmel bir şekilde oturan ve eşit biçimde dağılan bir renk tabakası oluşturur. Yoğun, ışıltılı, çok yönlü ve yüksek performansa sahip olan renkler, ister hafif ve doğal bir makyaj, ister yoğun ya da dumanlı bir görünüm elde etmek için aplikatör yardımı ile düzenlenebilmektedir. Böylece makyajınız kusursuz, hafif ve uzun süre dayanıklı olur.

KİMLER KULLANABİLİR: Tüm cilt tipleri.

ÖZEL TEKNİK AMBALAJ: Estetiği ve kullanım kolaylığını bir araya getiren bu ambalajın “akıllı” fırçası sadece istenilen miktarda ürün alır ve farı gözün daha geniş yüzeyine (göz kapağı, kaş bölgesi) yaymak için düz tarafı ile kullanılabilir ya da hassas uygulamalar için (göz konturu, ışık oyunları) dar tarafı ile kullanılabilir. Böylece makyajınızı kolay, hızlı ve doğru bir şekilde yaparsınız.

UYGULAMA İÇİN İPUÇLARI: Ürünü daha kolay yaymak ve performansı optimize ederek uzun süre dayanıklı bir makyaj elde etmek için, göz kapağınızın üzerinde doğal renkte bir kapatıcı stik ya da astar kullanarak baz oluşturun. Özel fırçası ile içten dışa doğru tonlayarak tüm göz kapağı üzerinde ya da kaş altında uygulanabilir. Daha yoğun bir makyaj için farklı tonlar kullanarak kontrast renkler ile göz konturunu vurgulayın. Normal bir sıkıştırılmış, krem, hatta mat göz farı ile birlikte kullanarak mükemmel bir görünüm elde edersiniz, çünkü bu gözlerinizi aydınlatıp makyajınızı sabitler.

Satın Al
2018-07-17T20:18:31+00:00