Kohl Powder

Kohl Powder

Göz güzelliğiniz için Sheida kohl Sürme’yi tercih edin

Bilinen ilk makyaj malzemesi olan sürme 4 bin yıldan beri bilinen ve kullanılan bir süslenme aracıdır. Özellikle Mısır, Hindistan ve Arabistan’da, son yıllarda ise Avrupa ülkelerinde rağbet gören sürme natürel özelliğinden dolayı her geçen gün göz makyajının vazgeçilmez ürünü olmuştur.

Bilinen özellikleriyle üretilen sürme bir yandan renklendirilerek klasik siyah rengin dışına çıkarak her makyaja uygun renklendirilmiştir. Aslına uygun çok modern antibakteriyel bir ambalaj ve kolay kullanım aplikatörüyle, ilgi çeken renk değiştiren taneciklerin sağladığı kusursuz kalıcılık ve mükemmel çekicilik sürmeyi olağanüstü bir ürün yapıyor. Bu sürme bir mücevhermiş gibi hazırlandı. Oryantal gecelerinden bir masal gibi karşı konulamaz ve baştan çıkarıcı güçlere sahip. En ince detayına kadar çok dikkatli bir şekilde hazırlanmıştır.

Birçok üniversitenin ve İngiliz bilim adamlarının yaptığı araştırmalar sonucu kaynak gösterilerek SÜRME’nin birçok faydası sıralanmaktadır. Bu sebeple SÜRME ilk çağlardan bu yana kadın ve erkeklerin de kullandığı bir ürün olmuştur.

Birçok uzmanın kabul ettiği SÜRME’nin bazı özellikleri:

  • Yansımayı azaltarak gözleri güneş ışınlarından korumaya yardımcı olur.
  • Sürme, göz kuruluğunu önleyerek göze parlaklık verir ve gözün net görmesine yardımcı olur.
  • Gözde bakteri üremesini önleyerek, gözdeki alerjik enfeksiyonlara kadar birçok sorunu önlemeye yardımcı olduğu kabıl edilir.
  • Yıllarca gözü kuvvetlendirdiği, görüşü arttırdığı ve göze parlaklık verdiği kabul edilerek kullanılmıştır..

Etkileyici ve dikkat çekici bir makyaj için göz makyajı çok önemlidir. Gözlere derinlik ve gizem verebilen cazibenizi arttıran,  Doğal buhulu (smoking eye) göz makyajı yapan   makyaj ürünü SÜRMEDİR.

Sheida sürme bir yandan makyajınızın kusursuzluğunu sağlarken bir yandan da göz sağlığınızı koruyor.

KULLANIMI:

Aplikatörü yatay olarak gözün iç kısmına dıştan içe yerleştirin.

Gözünüzü kapatın ve göz kapağınız boyunca birkaç kez kaydırın.

Etkili bir görünüm elde etmek için aynı işlemi birkaç kez tekrarlayın.

Her seferinde aplikatörü şişeye iyice yerleştirin ve ürün almasını sağlayın.

Uygulama sırasında göze bulaşmasından ve Alerji yapmasından çekinmeyin.

Sheida sürme bilinen sürme özelliklerine sahip hipoalerjenik bir üründür ve antibakteriyel ambalajla size sunulmaktadır.

Kirpiklerin iç kısmına uygulanabildiği gibi dış kısmında uygulanabilir. Dış kısım için belli bir çizgiyi bozmadan bütün göz etrafına sürerek daha etkileyici bakışlara sahip olabilirsiniz.

Lens ile Kullanım:

Eğer lens kullanıyor iseniz, ürünün lenslerinize bulaşmaması için, ürünü uygulamadan önce lenslerinizi çıkarmanızı öneriyoruz.

Sheida’nın makyözünden size bir püf noktası. Uygulamayı yaptıktan sonra yüzünüzü yıkarsanız bu şekilde daha buğulu bir bakış elde edersiniz.

Sheida sürmeyi tamamen çıkarmak için özel bir çıkartıcıya ihtiyacınız yok; su ile ovalayarak yıkamanız yeterlidir. Eğer ovalamasanız 2 -3 gün gözünüzde kalır. Şişeyi açık ve güneşte bırakmayınız.

Yan Etkileri: Yok.

Satın Al
2018-09-16T09:24:06+00:00