Exotic Kohl

Exotic Kohl

LOOSE BRONZING POWDER / LOOSE BLUSH ON

Toz Bronzlaştırıcı Pudra /Allık

EXOTIC KOHL, yenilikçi formüle sahip toz bronzlaştırıcı pudradır. Toz pudra presleme ya da ısıtma gibi üretim işlemlerine maruz kalmayıp sedef ve renk pigmentlerinin özelliklerini değiştirmeden korur. Yoğun, ışıltılı ve ton açısından zengin bir renge sahip olan bu pudra pürüzsüz, doğal, hassas, yumuşak ve kullanımı konforludur. Mikronize zerrecikler yüzünüzün tonu ile oynayarak ağır bir görünüme sahip olmayan şeffaf bir renk elde etmenizi sağlar. EXOTIC KOHL yıl boyunca bronz bir görünüm verir, cilde doğal, aydınlık bir rötuş katarak canlandırır, bronzluk etkisini artırır ve yüzü yumuşatarak kusurları en aza indirir. Hafif olan ve gözenekleri tıkamayan bu ürün, koruyucu özelliklere sahip nemlendirici mineral tozlar içerir. Hoş olmayan noktalar ve gölgeler oluşturmadan kolayca uygulanır. Cildinize parlak, pürüzsüz, ışıltılı ve kusursuz bir görünüm verir.

KİMLER KULLANABİLİR: Tüm cilt tipleri için uygun olan EXOTIC KOHL, aynı zamanda yağlı ve pürüzlü ciltler için de idealdir, çünkü cildi kurutmadan üst derinin parlaklığını düzelterek görünümü matlaştırır. Aynı zamanda dolayısıyla yaz ayları için önemli bir makyaj dostudur.

ÖZEL TEKNİK AMBALAJ: Mini bir fırçaya sahip yenilikçi ve kullanışlı ambalajı sayesinde, EXOTIC KOHL hızlı ve kolay bir biçimde uygulanabilir. Doğru miktarda ürün alan bir fırçaya ve ürünün dökülmesini engelleyen açılıp kapanabilen bir kapağa sahiptir. EXOTIC KOHLaynı zamanda gün boyunca küçük rötuşlar için de kullanılabilir ve bir el çantasında kolayca taşınabilir.

MÜKEMMEL BİR UYGULAMA İÇİN İPUÇLARI: Hoş olmayan koyu lekelerin oluşmasını önlemek ve performansı optimize ederek uzun süre dayanıklı bir makyaj elde etmek için, renksiz bir toz fondöten ya da sıkıştırılmış pudra kullanarak yüzünüzde ve boynunuzda bir baz oluşturmanızı ve ardından fırça yardımı ile yüzünüzün orta kısmından dış yanlara doğru hafif dairesel hareketlerle EXOTIC KOHL ürününü uygulamanızı öneriyoruz. Aynı zamanda elmacık kemiklerini, şakakları, çeneyi ve burnu belirginleştirmek ve oval yüz biçimini şekillendirmek için allık olarak ya da tüm yüzünüzde ve vücudunuzda ışıl ışıl bir etki yaratmak amacıyla da kullanılabilir.

Satın Al
2018-07-15T20:53:47+00:00